Установка зворотного осмосу ECOSOFT MO-2 MIDI

Установка зворотного осмосу ECOSOFT MO-2 MIDI

Артикул: PS528
Наявність: На складі
Ціна 13 455.00 $
Кількість:
Призначення:
Системи зворотного осмосу серії «Ecosoft МО MIDI» призначені для демінералізації води для комерційного, промислового і побутового використання. Системи можуть експлуатуватися в готелях, санаторіях, в технологічних цілях на виробництвах малої і середньої продуктивності фармацевтичної, харчової та електронної промисловості.
 
Продуктивність: 2,0 куб. м/год
 
Тип мембранного елемента: Стандарт — Filmtec XLE 440, Dow Chemical, USA
Спеціальні — Filmtec LE 440, BW 440, 440 HRLE
 
Кількість мембранних елементів: 2
 
Діаметр підключення трубопроводів: Ду 40, Ду 32
 
Система являє собою компактний функціонально закінчений модуль. Обладнання, прилади КВП, трубна обв'язка, регулююча та запірна арматура, змонтовані на металевій рамі.
Процес демінералізації здійснюється на зворотньоосмотичних мембранних елементах Filmtec виробництва компанії DOW Chemical (США).
В робочому режимі в мембранному модулі відбувається розділення води на два потоку: демінералізовану воду — пермеат і воду з підвищеним солевмістом — концентрат. Частина концентрату під час роботи модуля скидається в каналізацію, а частина спрямовується на вхід насоса високого тиску, так званий рецикл концентрату. Система має регульовану лінію рецикла, що дозволяє контролювати і регулювати обсяг скидання концентрату.  Демінералізована вода (пермеат) надходить у збірник (в комплект установки не входить), у якому монтується поплавковий вимикач, що відключає систему при досягненні максимального значення рівня.
Автоматика системи забезпечує електричні захист насоса від сухого ходу, захист мембран від високого тиску, забезпечує включення і відключення установки за рівнем у збірнику пермеата, виконує автоматично гідравлічну промивання мембран.
Періодично мембрана зворотньоосмотичного модуля потребує хімічній промивці.
 
Примітка:
При необхідності пропонована модель може бути доукомплектована насосом-дозатором антискаланта.
 
Витратні матеріали:
Антискалант, реагенти для хімічної промивки мембран ROClean, картриджі фільтрів механічного очищення

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: