Системи видалення заліза та марганцю
Системи видалення заліза та марганцю Системи видалення заліза та марганцю

Системи видалення заліза та марганцю

Артикул: 1238906
Наявність: На складі
Ціна 620.00 $
Кількість:

 

Присутність у воді заліза, марганцю і сірководню є серйозною проблемою як господарсько-побутового та питного водопостачання, так і підготовки води для потреб різноманітних виробничих процесів. При цьому, застосування традиційних систем окисного знезалізнення з використанням сильних окислювачів-гіпохлориту натрію, перманаганата калію і т.п., стає все більш небажаним з екологічної точки зору. Системи безреагентного видалення заліза засновані на окисленні заліза (II) у присутності кисню повітря на фільтруючих загрузках з каталітичними властивостями, таких як: 

Birm – алюмосилікатна завантаження, модифікована діоксидом марганцю (системи FPB) і 

Centaur – активоване вугілля з каталітичними властивостями (системи FPC). 

Вода, що містить не менше 5 мг/л кисню надходить у фільтр, в якому відбувається окислення заліза (II), формування та фільтрація осаду гідроокису заліза (III). Регенерація цих завантажень виробляється БЕЗ РЕАГЕНТІВ, за допомогою промивання зворотним струмом води. Ці системи дозволяють найбільш економно і ефективно провести очищення води від заліза, марганцю, а у разі застосування завантаження Centaur – сірководню. 

Birm – це ефективний і економічний спосіб очищення води від розчинних сполук заліза та марганцю. Внаслідок надлишку вільного двоокису вуглецю, залізо в артезіанських водах зазвичай присутнє у вигляді FeCCh, який неможливо видалити з води фільтруванням. Birm діє, як каталізатор, прискорюючи реакцію окислення двовалентного заліза до тривалентного стану розчиненим у воді киснем. У результаті подальшого гідролізу утворюється нерозчинний осад Fe(OH)3, який видаляється з води фільтруванням. Видалення з завантаження відфільтрованого в робочому режимі осаду відбувається при розпушуванні зворотним струмом води. Birm також може використовуватися і для видалення з води марганцю, однак, рН оброблюваної води повинен бути 8,0-9,0. 

Якщо проблема наявності заліза у воді Вам набридла і Ви вирішили від неї позбутися раз і назавжди – Зв'яжіться з нами зараз для підбору обладнання.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: