Система Ecosoft Ecosoft MO10000LPD E-Solution

Система Ecosoft Ecosoft MO10000LPD E-Solution

Артикул: PS5560
Наявність: На складі
Ціна 6 094.00 $
Кількість:
Призначення:
для підготовки питної води для заміських будинках, кафе, ресторанах, для питного водопостачання шкіл, дитячих садків.
 
Продуктивність: 6,0 м3/добу
 
Тип мембранного елемента:
Стандарт — Filmtec XLE-4040, Dow Chemical, USA
Спеціальні — BW30-4040, Dow Chemical, USA
 
Кількість мембранних елементів: 1
 
Діаметр підключення трубопроводів: Ду 15
 
Система зворотного осмосу Ecosoft MO E-Solutions 6000 LPD очищає воду від небажаних домішок, накопичує запас води в накопичувальному баці і забезпечує високі смакові якості і мікробіологічну стабільність очищеної води.
В робочому режимі в мембранному модулі установки відбувається розділення води на два потоку: демінералізовану воду — пермеат і воду з підвищеним солевмістом — концентрат. Процес демінералізації здійснюється на зворотньоосмотичних мембранних елементах Filmtec виробництва компанії DOW Chemical (США).
Частина концентрату під час роботи модуля скидається в каналізацію, а частина спрямовується на вхід насоса високого тиску, так званий рецикл концентрату. Система має регульовану лінію рецикла, що дозволяє контролювати і регулювати обсяг скидання концентрату. Демінералізована вода надходить в накопичувальну ємність, в якій монтується поплавковий вимикач, що відключає установку при наповненні ємності.
З накопичувальної ємності очищена вода з допомогою насосної станції подається споживачу через вугільний фільтр (карбон-блок), що забезпечує високі смакові якості і відсутність сторонніх запахів очищеної води.
Для запобігання застою води в накопичувальній ємності і біообрастаніямі стінок ємності в системі передбачена циркуляція води з допомогою окремого циркуляційного насоса через ультрафіолетовий обеззаражувачі води.
Система являє собою компактний функціонально закінчений модуль. Обладнання, установки, прилади КВП, трубна обв'язка, регулююча та запірна арматура, накопичувальна ємність і вузол подачі очищеної води змонтовані на металевій рамі.
Автоматика установки забезпечує електричну захист насоса від сухого ходу, захист мембран від високого тиску, забезпечує включення і відключення установки за рівнем у збірнику пермеата, виконує автоматично гідравлічну промивання мембран.
Періодично мембрана зворотньоосмотичного модуля потребує хімічній промивці.
 
Витратні матеріали:
Поліпропіленові картриджі механічного фільтра, картриджі карбон-блок.
 
Додаткове обладнання:
Станція дозування антискаланта, станція доминерализации води.

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: