Система зворотного осмосу Ecosoft MO24000LPD MINI Plus

Система зворотного осмосу Ecosoft MO24000LPD MINI Plus

Артикул: PS5571
Наявність: На складі
Ціна 7 531.00 $
Кількість:
Призначення: Системи зворотного осмосу Ecosoft MO24000LPD MINI Plus серії «Ecosoft MO MINI Plus» призначені для демінералізації води для побутового та комерційного використання, в заміських будинках, кафе, ресторанах, а також у промисловості для малих технологічних процесів.
 
Продуктивність: 1,0 м куб/год
 
Тип мембранного елемента:
 
Стандарт — Filmtec XLE 440, Dow Chemical, USA
 
Спеціальні — Filmtec LE 440, BW 440, 440 HRLE
 
Кількість мембранних елементів: 1
 
Діаметр підключення трубопроводів: Ду 25, Ду 15
 
Система являє собою компактний функціонально закінчений модуль. Обладнання системи, прилади КВП, трубна обв'язка, регулююча та запірна арматура змонтовані на металевій рамі.
 
Процес демінералізації здійснюється на зворотньоосмотичних мембранних елементах Filmtec виробництва компанії DOW Chemical (США).
 
В робочому режимі в мембранному модулі системи відбувається розділення води на два потоку: демінералізовану воду — пермеат і воду з підвищеним солевмістом — концентрат. Частина концентрату під час роботи модуля скидається в каналізацію, а частина спрямовується на вхід насоса високого тиску, так званий рецикл концентрату. Система має регульовану лінію рецикла, що дозволяє контролювати і регулювати обсяг скидання концентрату. Демінералізована вода (пермеат) надходить у збірник (в комплект не входить), у якому монтується поплавковий вимикач, що відключає систему при досягненні максимального значення рівня.
 
Автоматика системи забезпечує електричну захист насоса від сухого ходу, захист мембран від високого тиску, забезпечує включення і відключення системи за рівнем у збірнику пермеата, виконує автоматично гідравлічну промивання мембран.
 
Періодично мембрана зворотньоосмотичного модуля потребує хімічній промивці.
 
Примітка:
 
При необхідності пропонована модель може бути доукомплектована насосом-дозатором антискаланта; контролером з індикацією електропровідності демінералізованої води.
 
Витратні матеріали:
 
Антискалант, реагенти для хімічної промивки мембран ROClean, картриджі механічного фільтра.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: