система зворотного осмосу Ecosoft MO2500LPD MINI

система зворотного осмосу Ecosoft MO2500LPD MINI

Артикул: PS555
Наявність: На складі
Ціна 2 358.00 $
Кількість:
Призначення:
Системи зворотного осмосу Ecosoft MO2500LPD MINI серії «Ecosoft MO MINI» призначені для демінералізації води для побутового та комерційного використання, в заміських будинках, кафе, ресторанах, а також у промисловості для малих технологічних процесів, лабораторій.
 
Продуктивність: 0,1 куб. м/год
 
Тип мембранного елемента: Стандарт — Filmtec XLE 2540, Dow Chemical, USA
 
Кількість мембранних елементів: 1
 
Діаметр підключення трубопроводів: Ду 15 мм
Система являє собою компактний функціонально закінчений модуль. Обладнання системи, прилади КВП, трубна обв'язка, регулююча та запірна арматура змонтовані на металевій рамі.
Процес демінералізації здійснюється на зворотньоосмотичних мембранних елементах Filmtec виробництва компанії DOW Chemical (США).
В робочому режимі в мембранному модулі системи відбувається розділення води на два потоку: демінералізовану воду — пермеат і воду з підвищеним солевмістом — концентрат. Частина концентрату під час роботи модуля скидається в каналізацію, а частина спрямовується на вхід насоса високого тиску, так званий рецикл концентрату. Система має регульовану лінію рецикла, що дозволяє контролювати і регулювати обсяг скидання концентрату. Демінералізована вода (пермеат) надходить у збірник (в комплект не входить), у якому монтується поплавковий вимикач, що відключає систему при досягненні максимального значення рівня.
Система перед відключенням або з заданою періодичністю промивається прямим струмом води через автоматичний клапан промивання. Наведений режим називається режимом гідравлічної промивання, при цьому на систему потрібно короткочасна, протягом 1-3 хвилин, подача води, зазвичай перевищує подачу в робочому режимі, що потрібно врахувати при проектуванні.
Автоматика системи забезпечує електричні захист насоса від сухого ходу, захист мембран від високого тиску, забезпечує включення і відключення системи за рівнем у збірнику пермеата, виконує автоматично гідравлічну промивання мембран.
Періодично мембрана зворотньоосмотичного модуля потребує хімічній промивці.
 
Примітка:
При необхідності пропонована модель може бути доукомплектована насосом-дозатором антискаланта; контролером з індикацією електропровідності демінералізованої води.
 
Витратні матеріали:
Антискалант, поліпропіленові картриджі механічного фільтра.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: