Сталеві радіатори Korado Radik
Сталеві радіатори Korado Radik Сталеві радіатори Korado Radik

Сталеві радіатори Korado Radik

Артикул: Korado22
Наявність: На складі
Ціна - дивітся прайс нижче
Кількість:

 

Сталеві радіатори Korado Radik VK

>>>Завантажити прайс лист

Korado Radik Ventil Kompakt (VK) – це радіатори з вбудованим розведенням для нижнього підключення і термостатичним клапаном. Особливістю радіаторів Korado Radik VK є можливість підключення радіатора відразу на двотрубну систему, а при використанні відповідної приєднувальної арматури, є можливість приєднання і на однотрубну систему.

У нас представлені радіатори Korado Radik VK 11, VK 22 з нижнім підключенням. Діапазон потужності радіаторів опалення VK від 298 до 6428 В

Радіатори Korado VK 22 відрізняються товщиною радіатора і відповідно, потужностями. Мають 2 панелі і два ряда конвекторів опалення. Площа панелей забезпечує високі показники тепловилучення, а оребрення – конвективну тепловіддачу.

Поверхнева обробка панельних опалювальних приладів реалізована трьома основними фазами:

  • Підготовка сталевої поверхні  складається з процесу знежирення, фосфатування і триразового ополіскування.
  • Нанесення грунтового лаку  використовується прогресивна технологія занурення в катафорезного лак. Шар, після видалення надлишку лаку, має достатню товщину і в самих критичних місцях. Остаточні антикорозійні, адгезійні, механічні та хімічні властивості набуває катафорезного лак в печі після випалу. Ця фаза поверхневої обробки є вирішальною для довговічності опалювального приладу.
  • Нанесення верхнього шару лаку  використовується епоксіполіефірной лак, який наноситься за допомогою автоматичних розпилювальних пістолетів в електростатичному полі опудрювальні кабіни. Після затвердіння в печі і подальшого охолодження, поверхнева обробка опалювального приладу закінчена.

Технічні параметри сталевих радіаторів Korado RADIK виконання VK:

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: