Сіль таблетована BWT SANITABS

Сіль таблетована BWT SANITABS

Артикул: BWT 094241
Наявність: На складі
Ціна 32.40 $
Кількість:

Упаковка: 8 кг

 

Всі пом'якшувачі води вимагають спеціального догляду, зокрема, коли справа стосується чистки фільтра і регенерації. З цією метою концерн BWT розробив унікальну таблетовану сіль SANITABS для регенерації іонообмінної смоли в побутових помякшувачах води, яка завдяки ефективному дезінфікуючій компоненту забезпечує високий рівень гігієнічної захисту.

Таблетована сіль SANITABS використовується так само, як і звичайна сіль для регенерації іонообмінної смоли. Просто висипте повністю восьмикілограмову упаковку SANITABS в бак сольового розчину Вашого умягчителя замість звичної солі для регенерації та запустіть його в звичайному режимі. Залишки колишньої солі в баку не несуть загрози.

Регулярне використання SANITABS не тільки зберігає іонообмінну смолу чистою, але і створює ефективний засіб для чищення в сольовому баку при контакті з водою.

Таким чином, унікальне поєднання функцій солі для регенерації і дезинфікуючого засобу забезпечують не тільки безпечну регенерацію, а й надійний захист від забруднень і відкладень в установці пом'якшення.

Переваги:

  • Простота у використанні, як і традиційна сіль для регенерації;
  • Максимальна безпека при кожній регенерації;
  • Тривала гігієна в баку сольового розчину;
  • Сіль для регенерації та дезінфікуючий засіб в одному продукті;
  • Відчуття безпеки для всієї родини.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: