Система осмосу Filter1  МO 5-36Р з насосом
Система осмосу Filter1  МO 5-36Р з насосом Система осмосу Filter1  МO 5-36Р з насосом Система осмосу Filter1  МO 5-36Р з насосом

Система осмосу Filter1 МO 5-36Р з насосом

Артикул: МO 5-36Р
Наявність: На складі
Ціна 165.00 $
Кількість:
Фільтр на основі технології зворотнього осмосу з оптимізованою конструкцією і максимально привабливою ціною.
Принцип роботи фільтра заснований на механізмі зворотнього осмосу. На сьогодні це найбільш досконалий спосіб очищення води.
Конструкція фільтра складається з двох основних частин: трехступенчатого префільтр і високоякісної зворотноосмотичної мембрани.
Система також укомплектована насосом для підвищення тиску.Двигун змонтований на металевій пластині,що дає змогу зручного монтажу і доступу.
Система Filter1 випускається України і відповідає всім стандартам в очищенні води в нашій країні. Фільтр зворотного осмосу Filter1 5-36 є економічною покупкою.
Встановивши фільтр зворотно осмосу Ecosoft Мo-5 Ви забудете про неприємний смак і запаху водопровідної води, рудому або білому нальоті в чайнику.Ви по-новому відчуєте смак їжі, чаю або кави, приготованих на очищеній воді фільтраційної установкою Filter 1.
 
Система очищення води не займає багато місця (45см х 45см х 14см + накопичувальний бак на 8 літрів) і встановлюється, як правило, під кухонною мийкою.
 
У комплект до системи зворотного осмосу входить окремий краник для відбору очищеної води, який встановлюється на кухонній мийці, стільниці або в будь-якому іншому зручному місці. Також до системи зворотного осмосу йде і монтажний комплект з усім необхідним для підключення системи очищення води до водопроводу і лінііі дренажу.
 
Перші три ступені фільтрації забезпечують попереднє очищення води. У фільтрі зворотного осмосу Filter 1 використовуються картриджі українського виробництва компанії Ecosoft.
 
Далі вода подається на четверту сходинку - обратноосмотічеськую мембрану виробництва компанії DOW Chemical (США). Мембрана очищає воду на молекулярному рівні, пропускаючи крізь пори тільки молекули води і розчиненого кисню. Після мембрани потік води розділяється на дві частини - концентрат, який скидається в каналізацію, і пермеат, що надходить у накопичувальний бак.

Основні технічні характеристи Filter1 RO 5-36Р:

Наименование Показатель
 Кількість степенів очистки 5
 Продуктивність, до л/хв. 0,1
 Продуктивність, до л/год. 5,7
 Продуктивність, до л/добу 130
 Рабочий тиск вхідної води, бар 3,0 - 5,0
 Температура вхідної води, С 5 - 40
 Обєм накопичугольну бака, л 8
 Розміри системи (висота х довжина х ширина), см 48 х 45 х 19
 Розміри бака (висота х диаметр), см 45 х 30
 Розмір підключення до водопроводу, дюймы  різьба,1/2" 
 Вага фільтра, кг 9
 
 
ресурс:

 

Середня тривалість роботи трехступенчатого префільтр:

  • Картридж першого ступеня - 3-6 місяці (по мірі забруднення).
  • Картридж другого ступеня - 3-6 місяців.
  • Картридж третього ступеня - 3-6 місяців.

Середня тривалість роботи мембранного елемента і вугільного постфільтру:

  • Мембранний елемент - 24-36 місяців
  • Посткарбон - 6-12 місяців

 

Увага!   Система зворотного осмосу F1 призначена для доочистки тільки холодної водопровідної або заздалегідь підготовленій артезіанської води. Максимальний робочий тиск води для даного фільтру - 5 атм. Для захисту фільтра від перевищення тиску і гідроударів настійно рекомендуємо встановлювати спеціальні регулятори тиску.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: