Насос Grundfos MQ 3-45
Насос Grundfos MQ 3-45 Насос Grundfos MQ 3-45 Насос Grundfos MQ 3-45

Насос Grundfos MQ 3-45

Артикул: MQ345Grundfos
Наявність: На складі
Ціна 513.20 $
Кількість:

 

Grundfos MQ 3-45

 

Малогабаритна насосна станція водопостачання, що представляє собою єдиний вузол складається з насоса, двигуна, напірного мембранного баку, датчиків тиску і протоку, блоку управління і зворотного клапана. 

Блок управління служить для автоматичного запуску при виникненні водоспоживання і виключення насосу при його припиненні. 

Застосування 

Підвищуюча насосна станція. Як правило, застосовується для створення автономної системи водопостачання в котеджному, дачному будівництві. Ідеально підходить для качання води з колодязя. 

Не вимагає установки гідробаку. Оснащена такими функціями як: захист від сухого ходу з функцією Автоперезапуск, плавний запуск двигуна (не створює гідроударів), захист по напрузі, автоматичний захист від перевантаження двигуна

Монтаж 

Завдяки малим габаритам станція не займає багато місця і легко монтується на місці експлуатації. Навколо насоса не потрібно залишати вільний простір для монтажу. 

Легкість в експлуатації 

Насос має блок управління зі зручною для користувача кнопкою ON/OFF і світловою індикацією режимів експлуатації

Самовсмоктуючий насос 

Насос є самовсмоктувальним, тому він здатний нагнітати воду, яка знаходиться нижче його рівня. Максимальна висота всмоктування  не більше 8 м. 

Вбудований захист 

У випадку роботи всуху або перегріву, наприклад в результаті заклинювання вузлів або перевантаження, насос буде автоматично зупинятися, що дозволить усунути небезпеку перегорання обмоток. 

Автоматичне квітирування

Є функція автоматичного квітирування. У випадку роботи всуху або подачі іншого аварійного сигналу насос вимкнеться. Далі насос намагатиметься включатися кожні 30 хвилин протягом 24 годин. Функція  автоматична, може бути відключена. 

Низький рівень шуму 

Насос має низький рівень (до 55 дБ) шуму завдяки гідравліці та власному охолодженню двигуна, що дозволяє експлуатувати його як всередині, так і поза приміщенням. Найменш шумна станція водопостачання.

Напірний гідробак 

Вбудований напірний гідробак скорочує кількість короткочасних включень-виключень, знижуючи тим самим ступінь зносу деталей. 

Перекачувані рідини: 

Установка водопостачання перекачує чисту, малов'язку і неагрессивну рідинe (в т.ч. дощову та питну воду), що не містить твердих або довговолокнистих включень. 

Експлутаційні обмеження: 

  • Температурний діапазон  від 0 до 35°С; 
  • Температура навколишнього середовища  до 45°С;
  • Термін гарантії  24 місяців

Технічні характеристики: 

Макс. подача: 4,2 м3/год 
Макс. напір: 44 м 
Висота всмоктування: 8 м (макс) 
Температура перекачується води: 0 - 35°С 
Температура навколишнього середовища: 45°С (макс) 
Робочий тиск: 7,5 бар 
Напруга: 220 В 
Частота струму: 50 Гц 
Номінальний струм: 4 А 
Пусковий струм: 11,7 А
 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: