Бойлер Atlantic IVORY [проточний]

Бойлер Atlantic IVORY [проточний]

Артикул: Atlantic 811004
Наявність: На складі
Ціна 138.50 $
Кількість:

Бойлер Atlantic IVORY IV202 7.0

 

ОПИС
Atlantic Ivory IV202 7.0 kW (душова стійка + шланг + лійка) - електричний проточний водонагрівач з гідравлічним регулюванням, що дозволяє швидко отримати гарячу воду. Пристрій має компактний корпус з високоякісного литого пластика і плавне регулювання температури. Для того, щоб задати необхідну температура гарячої води, необхідно відрегулювати два параметри: потужність нагрівальних елементів за допомогою регулятора потужності, і проток води через водонагрівач за допомогою запірного клапана, який входить в комплектацію. Водонагрівач оснащений двома мідними ТЕНами 4,5 кВт і 2,5 кВт. Пристрій має можливість працювати тільки з однією точкою споживання води.

VENCON

Atlantic Ivory IV202 7.0 kW - електричний проточний водонагрівач з гідравлічним регулюванням, що дозволяє швидко отримати гарячу воду. Пристрій має компактний корпус з високоякісного литого пластика і плавне регулювання температури. Для того, щоб задати необхідну температура гарячої води, необхідно відрегулювати два параметри: потужність нагрівальних елементів за допомогою регулятора потужності, і проток води через водонагрівач за допомогою запірного клапана, який входить в комплектацію. Водонагрівач оснащений двома мідними ТЕНами 4,5 кВт і 2,5 кВт. Пристрій має можливість працювати тільки з однією точкою споживання води.

На лицьовій стороні Atlantic Ivory IV202 7.0 Kw розташований регулятор потужності ТЕНів, що дозволяє вибрати режим роботи водонагрівача від 0,7 кВт до 7,0 кВт. Плавне регулювання потужності дозволяє налаштувати найбільш комфортну температуру води для користувача.

Одною з переваг проточних водонагрівачів Atlantic є їх можливість роботи при протоці води 2л/хвилину, що дозволяє використовувати дані водонагрівачі в системах з мінімальною протокою води.

На лицьовій стороні Atlantic Generation M777 MP 10.5 kW розташований регулятор потужності ТЕНів, що дозволяє вибрати режим роботи водонагрівача від 1 кВт до 10,5 кВт. Плавне регулювання потужності дозволяє налаштувати найбільш комфортну температуру води для користувача.

VENCON
ХАРАКТЕРИСТИКИ
  Потужність ТЕНу:  7,0кВт
  Гарантія:  2 роки
  Мінімальний проток літрів / хвилину:  2
  Нагрівальний елемент:  мідний нагрівальний елемент, мокрий
  Виробник:  Atlantic
  Габаритні розміри ( в*ш*г, мм):  195*306*95
СХЕМА

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: