Бойлер Electrolux Rival U [10л]

Бойлер Electrolux Rival U [10л]

Артикул: Electrolux Rival U 10
Наявність: На складі
Ціна 80.90 $
Кількість:
Бойлер Electrolux Rival U EWH 10
 
ПРО МОДЕЛЬ
Шведський концерн Electrolux – це один із найбільших світових виробників як побутової техніки, кліматичної техніки так і професійного устаткування.
Electrolux серії EWH 10 Rival U (під'єднання води зверху) — на сьогодні найкомпактніші в асортиментному ряді електричних водонагрівачів Electrolux накопичувального типу. Попри невеликі розміри, прилад високотехнологічний і високопродуктивний. Він ідеальний для встановлення у невеликих приміщеннях, а його можливостей достатньо для того, щоб забезпечити гарячою водою навіть доволі велику сім'ю.

Innox Concept
Внутрішній бак виготовлений із неіржавкої сталі, дозволеної для використання в медицині та харчовому виробництві, за спеціальною технологією Inox technology. Для продовження терміну служби використовується особливий, аустенітний тип неіржавкої сталі з низьким вмістом вуглецю, що гарантує захист від міжкристалітної корозії.

У виробництві внутрішнього бака водонагрівача EWH 10 Rival U застосовується аргон зварювання нового покоління. Сучасна технологія дбайлива до неіржавкої сталі, не пошкоджуючи захисного покриття, що запобігає протіканню в місцях зварювання.

Для нагрівання води використовуються мідні нагрівальні елементи з нікельованим покриттям, яке збільшує робочі можливості обладнання.

Як додатковий захист нагрівального елементу встановлено магнієвий анод для запобігання осіданню вапняних відкладень. Він видаляє мінеральні речовини та солі, що входять до складу накипу.

Зручне керування
З допомогою ручки керування можна налаштувати необхідний рівень нагрівання води, використовуючи діапазон, вказаний на шкалі. Під час нагрівання спеціальний індикатор на панелі керування буде світитися, вказуючи на те, що вода ще не досягла заданої температури. Після нагрівання до потрібної температури та вимкнення нагріву, індикатор згасне або змінить колір. Ви можете насолоджуватися гарячою водою.

Економічний режим
У моделі EWH 10 Rival U є функція економного режиму, за якого вода буде нагріватися до температури 55 °C. За такої температури підвищується робочий ресурс ТЕНа, відбувається знезараження води та майже не утворюється накип.

Система безпеки
EWH 10 Rival U має багатоступеневу систему безпеки. Спеціальний термостат не дає воді нагрітися більш ніж до 75 °C. Захист від сухого нагрівання вимикає нагрівальний елемент, якщо немає води в баку, що гарантує збереження ТЕНу. Запобіжний зливний клапан береже прилад від надлишкового тиску.

Теплоізоляція
Для ефективної теплоізоляції приладів використаний 22-міліметровий шар спіненого поліуретану (CFC-Free) — екологічно чистого матеріалу, який заповнюється за особливою технологією під високим тиском. Він безпечний для довкілля та здоров'я людей, теплоізоляційний та мінімізує теплові втрати та великі енерговитрати.
ОПИС
Поєднання якості, високий ступінь захисту, просте керування та дизайн роблять ці прилади по-справжньому зручним і універсальним рішенням для постійного забезпечення будинку гарячою водою.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
 Потужність ТЕНу  1500 Вт (1х1500 Вт)
 Гарантія  7 років на бак
 Об'єм, літрів  10
 Час підігріву  30 хв
 Живлення  220В
 Нагрівальний елемент  мокрий
 Виробник  Electrolux
 Країна-виробник  Швеція / Китай
 Тип встановлення  Вертикальний настінний
 Габаритні розміри ( в*ш*г, мм)  380x270x270

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: