Бойлер Electrolux Formax DL [50л]

Бойлер Electrolux Formax DL [50л]

Артикул: Electrolux Formax DL 50
Наявність: На складі
Ціна 226.65 $
Кількість:
Бойлер Electrolux EWH 50 Formax DL
 
ПРО МОДЕЛЬ
Шведський концерн Electrolux – це один із найбільших світових виробників як побутової техніки, кліматичної техніки так і професійного устаткування.
 Electrolux EWH 50 Formax DL — електричний накопичувальний водонагрівач з емальованим покриттям бака в прямокутному дизайні. Одним із головних переваг цієї моделі є функція Multy memmory, яка дає змогу програмувати до трьох індивідуальних температур нагрівання.

Легкість керування
На лицьовій панелі водонагрівача розміщена зручна електронна панель керування, за допомогою якої можна встановити потрібну температуру нагрівання води в діапазоні від 30 до 75 °C. Під час вибору на панелі керування функції економного режиму (положення «ЕCO»), вода буде нагріватися до температури 55 °C. За такої температури підвищується робочий ресурс ТЕНа, відбувається знезараження води та майже не утворюється накип.

У водонагрівачі EWH Formax DL передбачене керування потужністю нагрівання, що дає змогу розміщувати його в приміщеннях з обмеженою потужністю електромережі.

Функція Multy memmory
У моделі EWH Formax DL реалізована унікальна технологія Multi memory, що дає змогу програмувати водонагрівач, встановлюючи в його пам'яті до трьох індивідуальних температур нагрівання води. Кожне з налаштувань запам'ятовує улюблену температуру користувача, яку він може вибирати без додаткових регулювань за допомогою кнопки встановлення режимів. Налаштування залишаються дійсними навіть уразі вимкнення електроживлення. Після відновлення енергопостачання водонагрівач продовжить нагрівання до потрібної температури.

Надійність і безпека
За багаторівневий захист внутрішнього бака від корозії в моделі EWH Formax DL відповідає система Protect tank, яка містить спеціальний високоміцний сплав, склоемаль, а також магнієвий анод збільшеної маси. Надійну роботу водонагрівача забезпечує запобіжний клапан із функцією зливання, який захищає прилад від надлишкового тиску всередині бака. Для зручності та безпеки експлуатації водонагрівача EWH Formax DL він комплектується Пристроєм Захисного Вимкнення. Усередині водонагрівача EWH Formax DL встановлений спеціальний термостат, який спрацьовує у разі нагрівання води в баку до показника 85 °C, що забезпечує захист приладу від перегрівання.

Теплоізоляція
Для ефективної теплоізоляції приладів використаний 22-міліметровий шар спіненого поліуретану (CFC-Free) — екологічно чистого матеріалу, який заповнюється за особливою технологією під високим тиском. Він безпечний для довкілля та здоров'я людей, теплоізоляційний та мінімізує теплові втрати та великі енерговитрати.
ОПИС
Справжня європейська якість, що базується на сучасних технологіях, досконалий дизайн водонагрівача та високий рівень безпеки забезпечують можливість надійної та стабільної роботи.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
 Потужність ТЕНу  2000 Вт (1х800 Вт, 1х1200 Вт)
 Гарантія  7 років на бак
 Об'єм, літрів  50
 Час підігріву  1 год 30 хв
 Живлення  220В
 Нагрівальний елемент  сухий
 Виробник  Electrolux
 Країна-виробник  Швеція / Китай
 Тип встановлення  Вертикальний/горизонтальний настінний
 Габаритні розміри ( в*ш*г, мм)  825x344х350

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: