Змішувачі

Змішувачі

Артикул: 00001
Наявність: В наявності
Ціна - дивітся прайс нижче
Кількість:

 

 

 

Змішувач — це сантехнічний пристрій,що дозволяє здійснювати забір з системи водопостачання холодної і гарячої води, регулювати струм води, і отримувати воду необхідної температури.

Використовуються у кухнях і ванних кімнатах. Змішувач, обов’язковий утилітарний елемент ванної та кухні, виконуючи естетичну функцію, є також найважливішою частиною «активного» декору даних приміщень.

 

Змішувачі поділяються на:

 

Також у нас можливо придбати  


Монтаж змішувача

 

Змішувачі також розрізняють за способом установки. В першу чергу їх поділяють на настінні і настільні змішувачі для встановлення на раковині або кухонній мийці.

  • Настінні застосовують зазвичай у ванній. Найчастіше вони припускають роботу як з виливом, так і з лійкою завдяки відповідному перемикачу.

Для установки змішувача у ванній підведені труби гарячої та холодної води на відстані 10 або 15 см від центру до центру з різьбленням на кінцях. На них встановлюються патрубки змішувача з гайками і декоративними чашками. Потім з'єднання на інші кінці патрубків встановлюються прокладки і гайками прикручується корпус змішувача. Патрубки зазвичай мають невеликий вигін, що дозволяє підігнати їх розташування під змішувач шляхом обертання.

  • Типовим змішувачем для установки на раковину є кран-«ялинка». Установка інших видів зазвичай аналогічна.

Спеціально для встановлення, в раковині є отвір Ø34 мм з ребрами для фіксації крана. Іноді в раковинах з нержавіючої сталі такого отвору немає і його потрібно свердлити самостійно. Змішувач з встановленої прокладкою вставляється в отвір і фіксується з нижньої сторони гайкою. Після цього прикручуються втулки трубопроводу, до підводки. Найпростіше з підключення гнучкий трубопровід (гнучка підводка), але при установці нового змішувача гнучку підводку завжди доводиться замінювати. Жорсткий же трубопровід (жорстка підводка) довговічний, але більш складний в установці

  • Кріплення «шпилька» підходить під всі мийки, зручно закручувати. Кріплення буває на одній або двох шпильках. Менша надійність в порівнянні з «гайкою».
  • Кріплення «гайка» не підходить для товстих керамічних мийок.

Незважаючи на те, що установка змішувача не дуже складна сама по собі, довіряти її потрібно тільки кваліфікованому сантехніку, щоб уникнути протікання і пошкодження деталей змішувача.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: