Система Platinum Wasser Neo (7 ст)

Система Platinum Wasser Neo (7 ст)

Артикул: Platinum Wasser Neo 7
Наявність: На складі
Ціна 542.60 $
Кількість:
Система Platinum Wasser Neo 7
 
7-ти ступенева система зворотнього осмосу
 
ОПИС
Нова серія фільтрів Platinum Wasser NEO - це акуратний і компактний зовні, але дуже ефективний всередині пристрій, який дозволяє отримувати бездоганну якість питної води в домашніх умовах. Установка складається з трьохступеневого блоку попереднього очищення, мембрани зворотного осмосу і вугільного постфільтру, мінералізатора. Змінні картриджі фільтра мають швидкознімну конструкцію, що дозволяє легко і швидко провести їх заміну.

Важливі переваги фільтрів Platinum Wasser NEO:
 •  Стерильність (немає контакту рук з фільтруючими елементами в процесі установки і заміни картриджів, тому що фільтруючий матеріал знаходиться всередині пластикового корпусу)
 •  Можливість при необхідності легко замінити картриджі самостійно. Фільтр має просту конструкцію з'єднання картриджів з корпусом фільтра
 •  Сучасний дизайн і індивідуальність фільтра
ПРО ОЧИЩЕННЯ
 • 1 стадія - Картридж механічної очистки, 5 мкм зі спіненого пористого поліпропіленового волокна. Затримує всі зважені частинки, іржу, пісок та інші механічні домішки, розмір яких перевищує 5 мкм.
 • 2 стадія - Картридж вугільний. Екологічний фільтруючий елемент з активованим вугіллям, приготований з шкаралупи кокосових горіхів використовується у всіх осмотичних системах. Його головним завданням є видалення шкідливих сполук, які можуть пошкодити осмотичну мембрану. Виняткова пористість вугілля робить фільтр економічним. Затримує органічні і механічні забруднення, видаляє хлор і його похідні. Покращує смак, колір і запах води.
 • 3 стадія - Картридж двоступеневий. Складається з поліпропілену і гранульованого активованого вугілля, здійснює тонку фінішну очистку води.
 • 4 стадія - Зворотньоосмотична мембрана: 75 GPD. На даній стадії вода фільтрується по технології зворотного осмосу. Вода подається під тиском на синтетичну напівпрозору мембрану, яка пропускає лише молекули води і розчиненого в ній кисню. Всі утримувані домішки до частини вихідної води зливаються у вигляді концентрату в дренаж, а очищена вода подається в накопичувальний бак.
 • 5 стадія - Постфільтр. На заключному етапі фільтрації відбувається покращення смакових якостей води і усунення стороннього запаху. Картридж постфільтру наповнений активованим вугіллям з шкаралупи кокосового горіха.
 • 6 стадія - Мінералізатор. На даному етапі очищена вода подається на мінералізатор, в якому відбувається її насичення мікроелементами. Вода, що пройшла очищення системою зворотного осмосу, має низький солевміст, що добре для приготування їжі і заварювання чаю і кави. Але, обезсолена вода має знижений рН, тому, для води зі зниженим вмістом солей, застосовується картридж - мінералізатор, який збагачує воду природними мінералами, необхідними для організму людини, такими як хлориди і бікарбонати кальцію, магнію, натрію і калію.
 • 7 стадія - Біокерамічний картридж. Застосовується в системах зворотного осмосу як додатковий елемент для структуризації - поліпшення якості води. Вода якісно перетворюється - стає активною, насичуючись енергією спектра сонячного світла. М'яка, насичена киснем, приємна на смак вода сприяє збереженню здоров'я людини.

  Внутрішня частина біокерамічного картриджа містить керамічні кульки, герметично запаяні усередині скляної трубки. Кульки виготовлені із суміші глини і порошку природного мінералу, складного бороалюмосіліката - турмаліну.

  Кульки з турмаліном поширюють довгохвильове інфрачервоне випромінювання FIR, яке сприяє резонансу всередині молекул води і ін. Речовин, внаслідок чого вода набуває м'якість і особливий, приємний смак. Крім поліпшення органолептичних властивостей, активована довгохвильовим інфрачервоним випромінюванням вода чинить серйозний позитивний вплив на більшість життєво важливих процесів живого організму.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
 Виробник  Platinum Wasser
 Спосіб розміщення  під мийку
 Продуктивність фільтрації  11.4 л/год
 Об'єм баку  
 Кількість ступенів очищення:  7
 Робочий тиск, бар  2-6
 Робоча температура, °C  5-40
 Підключення  1/2
 Габаритні розміри,ВхШхГ мм  420х580х350

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: