Система осмосу CRISTAL CFRO-550M

Система осмосу CRISTAL CFRO-550M

Артикул: CFRO550M
Наявність: На складі
Ціна 108.00 $
Кількість:

CFRO-550M

 

Система включає 5 ступенів фільтрації: 

  1. Перший ступінь - поліпропіленовий картридж 5 мкм - очищення від механічних домішок, піску, іржі і т.п. Термін служби - залежно від інтенсивності експлуатації та якості вихідної води (орієнтовно 3-6 місяців). Регенерації не підлягає, після закінчення терміну служби замінюється на новий. 
  2. Другий ступінь - Картридж із пресованого активованого вугілля, усуває хлор та інші органічні субстанції. Термін служби - 3-6 місяців. Регенерації не підлягає, після закінчення терміну служби замінюється на новий. 
  3. Третій ступінь - Поліпропіленовий картридж 1 мкм - очищення від механічних домішок, піску, іржі і т.п. Термін служби - 3-6 місяців. Регенерації не підлягає, після закінчення терміну служби замінюється на новий. 
  4. Четвертий ступінь - Зворотньоосмотична мембрана - усуває до 96-99% всіх розчинених у воді хімічних і мінеральних відкладень, а також бактерії і віруси. Термін служби - 2-3 роки. Регенерації не підлягає, після закінчення терміну служби замінюється на новий. 
  5. П'ятий ступінь - Вугільний пост фільтр - адсорбує вільні гази, поліпшуючи смакові якості очищеної води, а також затримують залишки шкідливих органічних речовини. Термін служби - 10-12 місяців. Регенерації не підлягає, після закінчення терміну служби замінюється на новий.

Три картриджних 10-дюймових фільтра (фільтр механічного очищення і 2 адсорбційних фільтра), мембрана зворотного осмосу і пост-фільтр. У комплект поставки входять елементи підключення до водопроводу, кран чистої води і ключ для колб. 

Основні характеристики:

  • Робочий діапазон тиску води - (0.3 ... 0.8) МПа. 
  • Максимальна температура води - не більше 40 °С. 
  • Максимальна продуктивність - (140 ... 200) л/добу 
  • Обсяг накопичувального бака - 12 літрів 
  • Матеріал колб і постфільтру - поліпропілен.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: