TGI-525 P

TGI-525 P

Артикул: TGI525P
Наявність: На складі
Ціна 327.69 $
Кількість:

525 P

 

Системи зворотного осмосу TGI призначені для доочищення води в побутових умовах для її подальшого використання для пиття, приготування їжі та інших цілей. Під цим мається на увазі, що попередня очистка води проведена муніципальними службами або додатковими системами (в заміських будинках, котеджах) і її хімічний та бактеріологічний склад знаходиться в межах ГОСТу. Системи зворотного осмосу TGI видаляють до 99,9% всіх домішок, що містяться у воді і запобігають утворенню накипу в нагрівальних приладах. У той же час вода, проходячи через фільтр, збагачується киснем, який додатково надає їй приємний свіжий смак. Вживаний в цих системах метод очищення - зворотний осмос - передбачає застосування хімікатів і здійснюється за допомогою проходження води, що подається під тиском через спеціальну мембрану. 

Рекомендоване місце установки фільтра - під кухонною мийкою. 

При покупці фільтру TGI, рекомендується підбирати його виходячи з передбачуваного споживання очищеної води - з більшою чи меншою продуктивністю, яка визначається основним елементом, що фільтрує - мембраною. Якість очищення води різними моделями зворотньоосмотичних систем однакова при використанні сертифікованих змінних фільтруючих елементів. 

Системи зворотного осмосу TGI виробляються в США (NSF / ANSI Standart 058). 

Системи повинні бути встановлені в приміщенні, що не допускає замерзання води. В іншому випадку можливе пошкодження колб і витік води. 

Помпа підвищення тиску. Необхідна в будинках, де водопровідний тиск менший 2,8 атм. Вона підтримує тиск води на рівні, який достатній для якісної роботи системи зворотного осмосу. Помпа оснащена автоматикою для її включення і виключення.

Ступені очищення води:

 1. 1-й ступінь (префільтр): 5 мікрон, 10 "(фільтр механічного очищення) 
 2. 2-й ступінь (префільтр): гранульоване вугілля, 20 мікрон, 10 "(FI-GAC010) 
 3. 3-й ступінь (префільтр): брикетоване вугілля, 5 мікрон, 10 "(FI-CTO010) 
 4. 4-й ступінь (мембрана): FILMTEC TW30-1812-100 (США) 
 5. 5-й ступінь (фільтр поста): брикетоване вугілля, 10 мікрон (FI-CBA010J.38) 
 

До складу системи входять наступні функціональні елементи: 

 • Префільтри - використовуються для попереднього очищення води від нерозчинних частинок, хлору, органічних речовин до того, як вода досягне мембрани, і сприяють збільшенню терміну служби основного чистячого елементу системи - мембрани. Залежно від ступеня забрудненості початкової води рекомендується вибирати моделі з двома або трьома префільтрами. 
 • Мембрана - спрощено представляє із себе напівпроникний матеріал, через який можуть пройти тільки молекули води і кисню. Забруднення поверхні, що фільтрує мембрани необоротно і приводить до повної зупинки процесу очищення води. Саме тому застосовується попередня двох-або триступенева фільтрація води, що поступає, а робота мембрани організована так, що всі забруднення не осідають на її поверхні, а змиваються в каналізацію. 
 • Накопичувальна ємність - бак для зберігання чистої води, об'ємом 12 л (корисний об'єм - 8л). Добова продуктивність зворотньоосмотичних систем цілком достатня для забезпечення сім'ї або співробітників невеликого офісу чисельністю до 20 осіб чистою питною водою. Однак, у піковому режимі, коли одноразово споживання води різко зростає, необхідний її запас для задоволення виниклих потреб. У таких випадках важливий запас води, накопиченої в баку. 
 • Постфільтр - сама остання ступінь безпосередньо перед питним краном. Вугільний пост-фільтр ефективно використовується тільки у випадках, коли фільтр довгий час не використовувався, і очищена вода, що знаходиться в баку і трубках, могла придбати неприємний присмак або запах. Системи, що мають в позначенні індекс "U" мають у своєму складі ультрафіолетову лампу для додаткового знезараження. 
 • Питний кран - врізається в кухонну мийку або стільницю і служить для отримання чистої питної води незалежно від загального потоку води, використовуваної в господарських цілях. 

Характеристика:

 • Продуктивність: 350  л/добу (при солевмісті 250 мг/л, температурі вхідної води 25 °С і вхідному тиску 4,1 атм.)
 • Робочий тиск: 2,8-8,4 атм 
 • Кількість ступенів очищення: 5 
 • Максимальна жорсткість води: 7 мг-екв/л 
 • Підкачуюча помпа: немає 
 • Робоча температура води: 4-38 °С 
 • Максимальний вміст заліза FeII/FeIII: 0,3 мг/л 
 • Накопичувальний бак металевий: так 
 • Тип сполук: John Guest 
 • Приєднувальний розмір: 1/2 "
 • Електричне підключення: немає 
 • Виробництво: США - гарантовано 
 • Ступінь очищення води: 92-98% 

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: