Гарантія

Шановний покупець 

Замовляючи весь товар в нашому Інтернет-магазині Ви отримуєте повністю сертифіковану продукцію всіх представлених торгових марок. 

Повернення товару: 

Відповідно до законодавства України існують дві ситуації, в яких Ви можете повернути куплений у нас товар: 
1. Заміна товару через несправність 

Товар не був у використанні, тобто є новим (корпус в ідеальному стані, збережені всі захисні плівки, упаковка, документи). 

Ви звертаєтеся до нас з проханням замінити товар на новий. При необхідності перевірки якості товару може бути проведена експертиза, в процесі якої встановлюється факт не порушення споживачем (покупцем) гарантійних умов експлуатації товару. Максимальний термін перевірки якості товару відповідно до п.6 ст.8 ЗУ "Про захист прав споживачів" складає 14 днів. 

У даній ситуації відповідно до ст.8 ЗУ "Про захист прав споживачів" заміна товару на новий або повернення грошей можливі протягом усього гарантійного терміну за наявності "істотного недоліку" у ​​придбаному товарі. Відповідно до п.12 ст.1 ЗУ "Про захист прав споживачів" "істотним недоліком" вважається недолік, який має такі обов'язкові елементи: 

Відповідно до п.6 ст.8 ЗУ "Про захист прав споживачів" за наявності товару вимога споживача про його заміну підлягає негайному задоволенню, а в разі відсутності товару - вимога підлягає задоволенню у двомісячний термін з моменту подачі заяви. Якщо задовольнити вимогу покупця у встановлений термін неможливо, покупець має право за своїм вибором пред'явити продавцю, виробнику інші вимоги, а саме: 

Відповідно до п.7 ст.8 ЗУ "Про захист прав споживачів" під час заміни на товар аналогічної марки (моделі), ціна на який змінилася, перерахунок вартості не проводиться. Під час заміни товару з недоліками на такий же товар іншої моделі (марки) належної якості перерахунок вартості товару з недоліками у разі підвищення ціни провадиться виходячи з його вартості на час обміну, а в разі зниження ціни - виходячи з вартості на час купівлі. 

При поверненні грошей в разі зниження ціни на товар розрахунки з покупцем проводяться виходячи з вартості товару на момент його покупки, а у разі підвищення ціни - на момент пред'явлення відповідної вимоги. Гроші повертаються покупцеві в день пред'явлення відповідної вимоги, а в разі неможливості повернення грошей у цей день - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом 7 днів. Для здійснення процедури заміни товару (повернення грошей) необхідно мати товарний чек, що підтверджує покупку, повну комплектацію товару. 

2. Якщо товар не має недоліків і просто вам не підійшов (не сподобався колір, відсутність важливої ​​функції, про що ви навіть і не підозрювали та ін) 

Заміна товару на аналогічний у відповідності зі ст.9 ЗУ "Про захист прав споживачів" можлива тільки при дотриманні двох умов, про які вже згадувалося: 

Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари, що є в наявності з відповідним перерахуванням вартості, або одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. 

При поверненні грошей на товар розрахунки з покупцем проводяться виходячи з вартості товару на момент його покупки. Гроші повертаються покупцеві в день пред'явлення відповідної вимоги, а в разі неможливості повернення грошей у цей день - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом 7 днів. 

Відповідно до «Закону про захист прав споживача» покупці нашого магазину мають право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом перших 14 днів після покупки. Будь ласка, зверніть увагу - обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вживанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей. 

А так само має бути збережено: 

Вам буде відмовлено в заміні товару на новий (поверненні грошей) якщо: 

Комплектність виробу 

Визначається описом товару або його інструкцією з експлуатації. 

Весь товар, який продається в Інтернет-магазині проходить вхідний контроль комплектності і якості. 

Інтернет магазин фільтрів для води пропонує сертифіковану продукцію високої якості відомих торгових марок.